email
Nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8-18 i w sobotę od 10-14. Zapraszamy!

O Firmie

Formuła L - to sympatyczni i cierpliwi instruktorzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby każdy kończący kurs miał realne szanse na uzyskanie prawa jazdy.

Nasze biuro mieści się w samym sercu miasta przy al. Racławickich 6/4, w pobliżu ulicy Lipowej.

Najłatwiej dojechać do nas korzystając z komunikacji MPK. W pobliżu ośrodka znajdują się następujące przystanki autobusowe:

Ogród Saski 03 * (naprzeciwko ośrodka, przy wejściu do Ogrodu Saskiego),
Ogród Saski 01 * (przy ulicy Lipowej)
Krakowskie Przedmieście 02 *
Krakowskie Przedmieście 04 *

Można się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku w siedzibie ośrodka w godzinach 10.00-18.00, telefonicznie (każdego dnia i o każdej porze - tel 515 155 370) lub drogą elektroniczną ( biuro@formula-l.pl ). Zawsze chętnie doradzamy oraz rzetelnie informujemy o warunkach szkolenia i egzaminowania. Ponadto służymy pomocą i dokładnie zapoznajemy z naszą ofertą.

Kurs przygotowujący obejmuje dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

1. Szkolenie teoretyczne (30 h lekcyjnych) to ciekawe wykłady prowadzone z wykorzystaniem interesujących filmów, plansz tematycznych, tablic ścieralno-magnetycznych oraz podręczników.

Oprócz nowoczesnego sprzętu audio-video ośrodek wyposażony jest również w programy egzaminacyjne. Dlatego po odbyciu szkolenia zadaniem każdego kursanta jest zdanie testu z przepisów ruchu drogowego umożliwiającego rozpoczęcie jazdy.  

2. Zajęcia praktyczne ( 30 h zegarowych) prowadzane są na pojazdach na jakich zdaje się egzamin państwowy w lubelskim Ośrodku Egzaminowania. Formuła L dysponuje Skodami Fabia wyposażonych dodatkowo w klimatyzację. Zajęcia praktyczne (jazdy) prowadzimy przez 7 dni w tygodniu od godziny 7 rano do 23 tak aby każdy kursant mógł bez problemu jeździć o takiej porze jaka mu pasuje.

Korzystamy z placu manewrowego spełniającego wszystkie wymogi, utwardzonego i oświetlonego, wyposażonego w stanowiska do wykonywania manewrów obowiązujących na egzaminie. 

Witamy na naszej stronie!

Ośrodek Szkolenia Kierowców Formuła L - to najszybsza droga do zdobycia prawa jazdy. Najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja. Dlatego dbamy o wysoką jakość szkoleń oraz stworzenie najlepszych warunków do ćwiczenia umiejętności kierowania samochodem.

Galeria

Wszelkie prawa zastrzeżone Formula-L.pl 2016
Projekt i wykonanie ibif.pl
Tania wypożyczalnia samochodów Warszawa http://skup.aut.co.pl koparki zlewozmywaki granitowe kosmetyki samochodowe autokosmetyki